Smart Export Fórum 2020 se bude konat 29.9. 2020 v Praze

Sdružení CzechInno a jím založená Středoevropská platforma pro digitální inovace CEEInno si letos v rámci svých aktivit zaměřených na podporu B2B spolupráce se třetími zeměmi vytkly za cíl podpořit obchodní výměnu i výzkumnou spolupráci mezi Českem a vybranou skupinou zemí a regionů nazývaných jako „Asijští tygři“ včetně Japonska jako jejich ekonomického vzoru.

Dne 29. 9. proto v pražském Hotelu Artemis pořádají historicky druhé Smart Export Fórum – akci, jejímž cílem je podpořit mezinárodní spolupráci na poli digitálních inovací ve vybraných technologických oblastech s vybranými perspektivními zeměmi a regiony.

Účastníci se na Smart Export Fóru dozví, co je v Česku nového co do vývoje firemních řešení pracujících s umělou inteligencí, rozšířenou a virtuální realitou, blockchainem, internetem věcí, 3D tiskem, robotikou a kybernetikou a naopak vyslechnou novinky o tom, jaké poptávky na spolupráci s českými firmami aktuálně pociťují a jaká obchodní specifika mají v oblasti B2B spolupráce jejich potenciální partneři z Japonska, Jižní Korey a Singapuru a oblastí Hongkongu a Tchaj-wanu.

Více informací o celém projektu je k dispozici na www.smartexportforum.cz. Pracovními jazyky akce jsou čeština a angličtina. Vstup na akci je bezplatný, je však podmíněn předchozí online registrací účastníků a jejím následným potvrzením.

Dostávejte od nás VIP vstupenky zdarma
Zanechte nám, prosíme, váš kontakt a my vám čas od času pošleme bezplatnou VIP vstupenku na naše akce. Děkujeme.