Projekt Vizionáři 2015 hledá inovativní české firmy a podnikatele

Pracujete ve své firmě inovativně? Děláte svůj bussines tak trochu “jinak”? Snažíte se zákazníkovi nabídnout odlišné služby, které jsou absolutní novinkou? Pracujete na projektu, který je jedinečný? Nebo vás tito lidé zajímají a chcete se o nich dozvědět? Pak je tady projekt Vizionáři 2015, jehož cílem je tyto inovativní jedince zviditelnit a ocenit. Společnost Czechinno vyhlašuje soutěž pro nejzajimavější a nejinovativnější podnikatele roku 2015. Přihlášky lze zasílat do 20. listopadu 2015.

Celkově již pátý ročník projektu Vizionáři si za svůj cíl klade představit a upozornit širokou i odbornou veřejnost na zajímavé podnikatelské počiny uplynulého roku. Organizátoři projektu, ze zájmového sdružení právnických osob Czechinno, by rádi pomohli talentovaným lidem, kteří svůj byznys dělají “po svém” a jsou vizionáři dnešní doby. Celý projekt tak upozorňuje na fakt, že čeští podnikatelé jsou také ti, kteří razí cestu vpřed, a udávají směr světových trendům.

Kritéria účasti v letošním ročníku jsou jednoduchá. Czechinno hledá účastníky, kteří vytvářejí zcela nový byznys, inovují již zavedený způsob procesování existujících postupů, vytvářejí nebo objevují nové segmenty trhů. Velmi důležitým subjektem je také osobní a přidaná hodnota konkrétního člověka nebo skupiny osob.

O vítězi letošního ročníku rozhodne odborná porota složená z partnerů projektu, akademických a vědeckých institucí, státní správy a představitelů inovačního podnikání. Pro účastníky a vítěze, může být úspěch v projektu zajímavým způsobem zviditelnění. Vítěz obdrží oficiální známku Vizionáře pro rok 2015 a může očekávat mediální zájem.

V minulých letech se v rámci Vizionářů představilo mnoho zajímavých projektů.

Více informací o Vizionářích 2015 lze najít na webu www.vizionari2015.cz , kde naleznete přesné instrukce k možnosti přihlášení do projektu. Jednotlivé přihlášky lze zasílat do 20. listopadu 2015.

Dostávejte od nás VIP vstupenky zdarma
Zanechte nám, prosíme, váš kontakt a my vám čas od času pošleme bezplatnou VIP vstupenku na naše akce. Děkujeme.